Sıhhiye Araç Kiralama

Sıhhiye Araç Kiralama

Sıhhiye araç kiralama taleplerinizde, Ankara’nın en güvenilir firması olan TREND RENT A CAR hizmetlerini kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygun ödeme koşullarıyla, dilediğiniz sayıda aracı, 7/24 destek hizmeti kapsamında kiralayabilirsiniz.

Sıhhiye araç kiralama sayfamıza hoş geldiniz. İnternet sitemizi kullanarak, haftanın her günü 24 saat boyunca hızlı rezervasyonlar yaptırabilirsiniz.

Araba kiralama son yıllarda popülerliği artan ulaşım metotlarından biridir. Bu hizmetin getirdiği birçok avantaj bulunmaktadır. Turistik nedenlerle, özel günlerde, iş gezilerinde ve acil durumlar gibi birçok sebeple araç kiralamaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu durumda rastgele bir firma yerine profesyonel bir deneyim yaşamak isteyebilirsiniz. Bunun yanında günümüzün en son model arabalarını tercih ederek sürüş keyfinizi katlayabilirsiniz.

Otomobil kiralama aynı zamanda araçları zarar görmüş veya bakımda olan şoförlerin de tercih ettiği bir hizmettir. Bu durumda Sıhhiye araba kiralama ekibimiz, Ankara’da size en yakın noktadan aracınızı karşılamak için derhal harekete geçecektir. Araç kiralamalarımız kısa dönemli olduğu gibi uzun dönemde de yapılabilmektedir. Hizmetlerimizden yararlanmak için öncelikli şartımız en az 2 yıllık sürücü belgesine sahip olmanızdır.

Özel günler, düğünler ve toplantılar için de araç kiralama çözümlerini tercih edebilirsiniz. Dilerseniz en şık araçlardan oluşan konvoyu en uygun ödeme koşullarıyla firmamızdan talep edebilirsiniz. Otomobil filomuz günümüzün en çok tercih edilen marka ve modellerinden oluşmaktadır. Kurumsal ve bireysel ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilir, sitemiz üzerinden de anında araç rezervasyonu yaptırabilirsiniz.

 

 

 

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.