Çayyolu Araç Kiralama

Çayyolu araç kiralama ihtiyaçlarınızı karşılamak için Trend Rent a car olarak bizlere, 7 gün 24 saat boyunca, istediğiniz her an ulaşabilirsiniz.

Çayyolu araç kiralama sayfasına hoşgeldiniz. Web sitemizde 7/24 rezervasyon yaptırabilirsiniz.
Çayyolu araç kiralama hizmetiyle kurumunuzun ihtiyaçları veya bireysel kullanımınız için kaliteli araç temin edebilirsiniz. Yüksek oranda vergi ve onarım masrafları isteyen binek taşıtlara sahip değilseniz, günümüzün en kaliteli otomobil modellerini kiralayarak bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Masraf giderlerini hatırı sayılır oranda düşüren Trend Rent A Car olarak, işyerleriniz ve şirketleriniz için farklı kapasitede araç çözümleri sunuyoruz.

Deneyimli kadromuz sizler için 7/24 hizmet veriyor, ekonomik olarak en avantajlı oto kiralama hizmetini satın almanız için çalışıyor. İki yıl ve üzeri ehliyet sahibiyseniz, gerekli evrakların tamamlanmasından sonra hayalinizdeki aracı kullanmanın tadını çıkarabilirsiniz. Firmamız üzerinden günlük, aylık, haftalık veya yıllık otomobil kiralama talebinde bulunabilirsiniz. Hızlı rezervasyon hizmetimiz sayesinde size en yakın merkezi noktadan araçlarımızı teslim alabilirsiniz.

Günümüzün en çok tercih edilen otomobil markalarını bir araya getiren firmamızda bulunan tüm modeller fabrika çıkışlıdır. Araç filomuz içerisinde ikinci el otomobil bulunmamaktadır. Düz vitesli, otomatik vitesli, dizel veya benzinli araçlarımız günün istediğiniz saatinde kullanımız için hazırdır. Önceden rezervasyon yaptırarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz kampanyalı fiyatlarımızdan hemen şimdi yararlanabilirsiniz.

Trend Rent A Car olarak havalimanı karşılama, şehirlerarası araç ve şoförlü araç gibi geniş bir yelpazeye sahip çözümler sunuyoruz. Her geçen gün memnun müşteri sayısına yenilerini kazandıran firmamız araç kiralama işlemlerini büyük bir titizlikle yerine getirmektedir. Çayyolu araç kiralama hizmetimizi tercih ederek kaliteli bir firmayla çalışmanın keyfini sürebilirsiniz.

 

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.