Ankara Oto Kiralama

Ankara Oto Kiralama

 

Araç kullanmak günümüzde oldukça popülerdir. Ancak şehirler arası seyahatlerde bir çok kişi zaman kazanmak açısından karayolunu değil, hava yolunu tercih eder. Bu nedenle şehir dışında araç kullanma imkanı olmamaktadır.

Böyle durumlar için hizmet veren oto kiralama firmaları sayesinde, bu sorun da ortadan kalkmış olur. Havalimanından teslimatlı seçeneklerle, kiralık araçlar, müşterilerin kullanımına şoförlü ya da şoförsüz olarak sunulmaktadır. Ankara gibi büyükşehirlerde ise, bu ihtiyaç daha fazla artmakta, yerli ve yabancı bir çok kişi kiralık araç konusunda hizmet almak istemektedir. Ankara oto kiralama ve diğer ilçelerde hizmet veren köklü bir firmadır.

Uzun yıllardır şoförlü ya da şoförsüz araç kiralama hizmeti veren bu firma, Ankara’nın en popüler oto kiralama firmaları arasında sağlam bir yer edinmiştir.

 

Uzun ve Kısa Dönem Araç Kiralama

Uzun dönem ya da kısa dönem kiralamalarda, Trend Rent A Car firmasını tercih ettiğinizde, ekonomik çözümlerle karşılaşırsınız.

Bir çok kişinin tercihi olan ve kurumsal firmaların araç temini konusunda başvurdukları kiralık araçlar konusunda orta segment araçlar için Trend rent a car firmasını seçebilirsiniz. Ankara merkezli olan firma, Ankara oto kiralama hizmeti almak isteyen kişilere, havalimanında, tren garında ya da Aşti’de teslimat seçenekleri sunmaktadır. Dilerseniz merkez ofisten de teslim alacığınız aracı kiralamak için en az 2 yıllık bir ehliyete sahip olmanız gerekmektedir

Güvenle kiralayacağınız araçlar için internet sitesi üzerinden online rezervasyon yapabilirsiniz ve bebek koltuğu, navigasyon seçeneklerini aracınıza dahil edebilirsiniz.

 

Havalimanı Karşılama

Havaalanında bir çok yerli ve yabancı turist, araç kiralama hizmeti almak istemektedir. Bu nedenle bu bölgede ve tren ve otobüs garlarında teslimat seçeneği ile araç kiralama hizmeti vermekteyiz.

Kiralık araç konusunda zengin bir çeşitlilik olan Trend Rent a car, Ankara oto kiralama ya da diğer ilçelerde de hizmet veren geniş bir ağa sahiptir. Güler yüzlü çalışanları ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikası ile yıllardır araç kiralama hizmeti veren bu firmayı, her türlü özel gününüzde tercih edebilirsiniz.

Araç kiralamada kaliteli bir marka arıyorsanız, firmanın internet sitesinden araçları ve fiyatları inceleyebilirsiniz.

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.