Çankaya Araç Kiralama

Çankaya Araç Kiralama

Bir araca ihtiyaç halinde başvurmak isteyeceğiniz güvenilir adres için Ankara Rent a Car servisi veren bir firma olarak sizlerin hizmetinizdeyiz. Bizler için siz müşterilerin güvenilirliği, memnuniyeti önemlidir. Bu yüzden firma olarak araç kiralama servisimiz sizlere lüks ama ekonomik, sürüşü rahat ve konforlu araçlarımızı sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Araçlarımız fabrika çıkışlı araçlardır, kesinlikle 2.el araçlar bulunmamaktadır. Dolasıyla araçlarımız sorunsuz araçlardır. Çankaya Araç Kiralama, araç kiralama konusunda Ankara’nın tüm yerlerine hizmet veriyoruz. Yani nerede olursanız olun sizlere araç teslimimiz bulunmaktadır. Yasal bir firma olarak garanti kapsamında yer alan tamir, bakım ve onarım ücretlerini, sigorta ücretini biz karşılıyoruz bu sayede sizlere kolaylık sağlamış oluyoruz. Bizlerle rahat görüşmeniz için 7/24 iletişim servisimiz bulunmaktadır. İstediğiniz en kısa sürede görüşme, ayarlayarak sizlere yardımcı oluyoruz. Yani hızlı randevu sistemimiz bulunmaktadır. Bizden kiralamak istediğiniz aracınızı belirledikten ve gerekli işlemleri yaptıktan sonra aracın teslimini sizlere en yakın yerde olacak şekilde ayarlıyoruz. Örnek ile açıklamamız gerekirse; arabaya ihtiyacınızın olduğu özel bir gününüz var, nişan, söz gibi veya pikniğe gideceksiniz ama arabanız yok. Tam olarak bu gibi durumlarınız için biz varız. Sormak isteyeceğiniz sorularınız için bizlere ulaşıyorsunuz, bizler de size uygun olacak en yakın zamana randevu veriyoruz. Yapılan görüşme sonrası kiralamak istediğiniz aracını gerekli işlemleri yaparak size teslim ediyoruz. Kiralama işlemlerimiz bu kadar basit ve rahat bir şekilde gerçekleşir.

Firma misyonumuzda müşterilerimize ayrım yapmadan değer vermek yer alır ve bütün kesime hitap ederiz. Bu nedenden dolayı fiyatlarımız her bütçeye uygundur. Ankara’da Çankaya Araç Kiralama Fiyatları’nı inceleyecek olursanız en uygun fiyatların ve iyi araçların bizde olduğunu görebilirsiniz. Bunun nedeni fiyatları değiştiren çok etken olmasıdır, bizlerde onları optimize ederek size en uygun fiyatları sunuyoruz.

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.