Dikimevi Araç Kiralama

Dikimevi Araç Kiralama

Dikimevi araç kiralama, Ankara’da kiralık oto ihtiyacını karşılayan en güvenilir hizmetlerden biridir.

Dikimevi araç kiralama sayfamıza hoş geldiniz. Bilgisayar, tablet veya akıllı telefonlarımızdan internet sitemiz üzerinde bulunan rezervasyon menüsünü kullanarak, 7/24 araç ihtiyacınızı kolayca karşılayabilirsiniz.

Dikimevi oto kiralama hizmeti, Ankara’nın gözde oto kiralama kuruluşu olan Trend Rent A Car tarafından sağlanmaktadır. Sektöründe öncü firmalarından biri olan Trend Rent A Car, kurulduğu günden bu yana tüm müşterilerine profesyonel araç kiralama hizmetinin ayrıcalıklarını yaşatmaktadır.

Firmamızın siz değerli müşterilerine sunduğu özel ödeme koşullarından yararlanarak, dilediğiniz marka ve modeldeki araçlarımızı günlük, haftalık, aylık ya da yıllık olarak temin edebilirsiniz. Uzun vadeli kiralama hizmetimiz piyasa koşullarına uygun olarak ücretlendirilmektedir. Artık uzun vadeli araç ihtiyaçlarınıza yüksek ücret ödemek zorunda kalmak istemiyorsanız, kuruluşumuzu tercih edebilir, rezervasyonunuzu internet sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.

Dikimevi araba kiralama, siz değerli müşterilerimizi araç satın almanın getirdiği yüksek maliyetten ve vergilendirmelerden koruyacaktır. Otomobil satın almak yerine kiralamak çok daha avantajlı olduğu için Ankara içinde faaliyet gösteren birçok şirket, firmamızdan araç veya filo kiralamaktadır. Araçlarımızda arzu ettiğiniz HGS veya ek depo gibi ekstralar, yine piyasa koşullarına uygun olarak ücretlendirilir.

Tüm araçlarımız düzenli olarak bakım ve onarımdan geçmektedir. Tercih edeceğiniz araçlarımız fabrika çıkışlı olup, aralarında ikinci el bulunmamaktadır. Davet, toplantı, düğün, organizasyon ve seyahat için şık görünümlü araçlarınız en doğru çözüm olacaktır.

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.