Birlik araç kiralama

Birlik araç kiralama ihtiyaçlarınızı karşılamak için Trend Rent a car olarak bizlere, 7 gün 24 saat boyunca, istediğiniz her an ulaşabilirsiniz.

Birlik araç kiralama sayfasına hoşgeldiniz. Web sitemizde 7/24 rezervasyon yaptırabilirsiniz.Birlik araç kiralama, Ankara bölgesinde en hızlı ve güvenilir araç temini hizmetidir. Trend Rent A Car güvencesiyle sunulan oto kiralama hizmeti, güvenliğinizi ve bütçenizi korumayı hedefleyen, profesyonel çözümlerimizden biridir. Ankara’nın gözde noktalarından olan Birlik ve çevresinde, hem bireysel hem de kurumsal araç ihtiyaçları artık tek bir noktadan karşılanmaktadır. Önceden araç rezervasyonu yaptırarak siz de uygun fiyat ve kaliteli teknik destek fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Giderek artan şehir trafiği ve daha kolay ulaşım seçeneklerine ihtiyaç duyulması, son yıllarda Rent A Car sektörünün gelişmesini sağlamıştır. Araç kiralama diğer ulaşım yöntemlerine göre birçok açıdan çok daha avantajlıdır. Özellikle uzun süreli olarak kiralanan araçlar, bir araç satın almaktan çok daha masrafsız, kalabalık toplu taşıma araçlarını kullanmaktan çok daha konforludur. Sürekli taksi kullanmak yerine, ihtiyaç duyduğunuz zaman dilimlerinde istediğiniz kalitede aracı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Geniş bir otomobil ağına sahip firmamız bünyesindeki tüm araçlar fabrika çıkışlıdır. Filomuz üzerinde ikinci el seçenekler bulunmamaktadır. Bütçenize uygun olarak kiralayabileceğiniz araçlarımızı Ankara’nın en merkezi yerlerinden teslim alabilirsiniz. Birlik araç kiralama, tercih ettiğiniz araçlardaki bakım, onarım ve sigorta masraflarını karşılamaktadır. HGS, bebek koltuğu ve ek depo gibi ihtiyaçlar ekstra olarak ücretlendirilmektedir. Kolay ödeme avantajlarıyla hayalinizdeki aracı kullanmaya başlamak için internet sitemiz veya telefon numaralarımız üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

 

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.