Dikmen Araç Kiralama

Dikmen Araç Kiralama

Dikmen araç kiralama ihtiyaçlarınızda yanınızda olacak Trend Rent A Car firması, en seçkin otomobil marka ve modelleriyle hizmetinizde.

Dikmen araç kiralama sayfamıza hoş geldiniz. İnternet sitemiz üzerinde yer alan rezervasyon menüsünü kullanarak arzu ettiğiniz aracı sürme keyfini hemen yaşayabilirsiniz. Firmamızın deneyimli teknik destek ekibi, siz değerli müşterilerini 7/24 ayrıcalıklı hizmet dünyasına davet ediyor.

Otomobil kiralama son yıllarda giderek talep gören bir sektör haline gelmiştir. Bunun nedenleri başında ekonomik gerekçelerin payı büyüktür. Araç satın almanın getirdiği yüksek maliyetle mücadele etmek isteyen bireyler ve şirketler artık istediği marka otomobilleri işlerini sürdürmek için kullanıyorlar. Kalabalık toplu taşımanın getirdiği zaman kaybı ve yüksek taksi ücretleri yerine çok daha konforlu bir ulaşım şekli olan araç kiralamayı kullanabilirsiniz.

Dikmen araba kiralama, yalnızca Dikmen’de değil, Ankara’nın geneline yayılmış profesyonel bir araç kiralama ağıdır. Kurulduğu ilk günden bu yana uygun fiyat ile kaliteyi birleştirmeyi hedefleyen firmamız, her türlü aksaklığa önlem olarak 7/24 uzman destek ekibiyle müşterilerinin yanında olmaktadır. Araçlarımız uzun dönem ve günlük olarak kiralanabilmektedir. Uzun dönemli araç kiralamalarda finansman çıkışı firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Firmamızın avantajlarından yararlanmak için 2 yıl ve üzeri sürelerde ehliyet sahibi olmanız gerekmektedir. Araç kiralama ücretleri piyasa koşullarına uygun olarak düzenlenmiştir. Gerekli evraklar ve kira süreci ile ilgili detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.